Ankara Üniversite Hastanesi 335 İşçi, Memur ve Devlet Personel Alımı

Ankara Üniversite Hastanesi 335 İşçi, Memur ve Devlet Personel Alımı

Ankara Üniversitesi ve Hastanesi 335 kamu personel alımı yapıyor. Üniversite hastanesi işçi, memur ve devlet personel alımı yapıyor. Lise, önlisans ve lisans mezunları bu alımlara başvuru nasıl yapacak? Hastane personel alım başvuru şartları neler?

Ankara Üniversite Hastanesi 335 Kamu Personel Alımı Duyurusu

Hastane işçi alımı, memur alımı ve devlet personel alımı başvuru şartları branş özelliğine göre sunuldu. Lise önlisans ve lisans mezunu olanlar Türkiye’nin her yerinden bu alıma başvuru yapabilir.

Büro personeli alımı, temizlik personeli alımı, hasta bakım personeli alımı, koruma ve güvenlik görevlisi alımı, diyetisyen alımı, hemşire alımı, psikolog alımı, teknisyen alımı ve tekniker alımı olarak yapılıyor.

Branşlara Göre Meslek Bazlı İstenen Belgeler

BÜRO PERSONELİ (02) Pozisyonu için; Yabancı Dil Puanını gösterir belge eklenecektir. İhtiyaç halinde İngilizce okuma, yazma ve çeviri yapacaktır.

BÜRO PERSONELİ (06) Pozisyonu için; Muhasebe ve Vergi Uygulamaları alanında 1 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

BÜRO PERSONELİ (08) Pozisyonu için; Adalet veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği alanında 1 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

DESTEK PERSONELİ (01) (02) (03) Pozisyonu için; MEB onaylı Hijyen Sertifikası eklenecektir. Temizlik hizmetinin yanı sıra, gerekli durumlarda basit bakım,atık ve yük taşıma, yemekhane hizmetleri, ısıtma, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama ve çim biçme ve benzeri işleri yapacaktır.

DESTEK PERSONELİ (04) Pozisyonu için; Geçerlilik süresi dolmamış B sınıfı sürücü belgesi eklenecektir. Temizlik hizmetinin yanı sıra, gerekli durumlarda şoförlük, basit bakım, ısıtma, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama ve çim biçme ve benzeri işleri yapacaktır.

DESTEK PERSONELİ (05) Pozisyonu için; Yiyecek İçecek Hizmetleri alanın, Mutfak dalında 1 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir. Temizlik hizmetinin yanı sıra, gerekli durumlarda basit bakım,atık ve yük taşıma, yemekhane hizmetleri, ısıtma, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama ve çim biçme ve benzeri işleri yapacaktır.

DESTEK PERSONELİ (06) Pozisyonu için; Geçerlilik süresi dolmamış B sınıfı sürücü belgesi eklenecektir. Temizlik hizmetinin yanı sıra, gerekli durumlarda şoförlük, basit bakım, ısıtma, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama ve çim biçme ve benzeri işleri yapacaktır.

DESTEK PERSONELİ (07) Pozisyonu için; Geçerlilik süresi dolmamış (BE) sınıfı sürücü belgesi veya Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte, 2016 yılında yapılan düzenlemeler sonucu (BE) sınıfı sürücü belgesine karşılık gelen D sınıfı sürücü belgesi eklenecektir. SRC-2 ve SRC-4 belgeleri eklenecektir. Sağlık Bakanlığından onay almış psikoteknik belgesi vermeye yetkili merkezlerce düzenlenmiş psikoteknik raporu eklenecektir.

DESTEK PERSONELİ (08) Pozisyonu için; Geçerlilik süresi dolmamış C ve D sınıfı sürücü belgeleri veya Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikte, 2016 yılında yapılan düzenlemeler sonucu (BE) sınıfı sürücü belgesine karşılık gelen E sınıfı sürücü belgesi eklenecektir. SRC-2 ve SRC-4 belgeleri eklenecektir. Sağlık Bakanlığından onay almış psikoteknik belgesi vermeye yetkili merkezlerce düzenlenmiş psikoteknik raporu eklenecektir.

KORUMA GÜVENLİK GÖREVLİSİ (01) (02) (03) (04) (05) Pozisyonu için; Geçerlilik tarihi 01.01.2023 ve sonrası olan Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı (ön ve arka yüz ayrı ayrı) eklenecektir.

DİYETİSYEN (01) Pozisyonu için; Yataklı Tedavi Kurumlarının kliniklerinde 3 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir. Yataklı Tedavi Kurumlarında Gestasyonel Diyabet konusunda 3 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

HEMŞİRE (03) Pozisyonu için; Herhangi bir Ağız Diş Sağlığı Merkezinin veya Hastanesinin kalite biriminde 1 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

PSİKOLOG (01) Pozisyonu için; Geriatrik Nöropsikolojik testler konusunda 1 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

SAĞLIK TEKNİKERİ (01) Pozisyonu için; Metabolizma Laboratuvarında 5 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir. Aminoasit Analizörü, GCMS, LSMS/MS cihaz kullanım sertifikaları eklenecektir.

SAĞLIK TEKNİKERİ (04) Pozisyonu için; Üniversite hastanelerinin ameliyathane biriminde kalp ve damar cerrahisi veya göğüs cerrahisi alanında 3 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir.

SAĞLIK TEKNİKERİ (06) Pozisyonu için; MR alanında 2 yıl çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecektir. Ulusal geçerliliği olan MR Teknikerliği Sertifikası eklenecektir.

SAĞLIK TEKNİKERİ (08) Pozisyonu için; Dijital iş akışı konusunda çalıştığına dair çalışma belgesi ve bu hizmete ait SGK hizmet dökümü eklenecek veya CAD-CAM Teknolojisi Sertifikası eklenecektir.

Genel Başvuru Koşulları

2020 KPSS (B) gurubu sınavlarından ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır. 1.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Başvuracak adayların; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda yer alan “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hüküm gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

Üniversite kampüsleri ve bağlı tüm birimlerinde 24 saat Nöbet/Vardiya esasına dayalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosuna başvuran adaylar için 10.06.2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak.

Başvurular Elektronik Ortamda Yapılacak

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) web sayfasından 17 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar sadece online başvuru yapılacaktır

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.