Anaokulu Öğretmeni Ve Sınıf Annesi Alımı Daimi Kadro İlanı

Anaokulu Öğretmeni Ve Sınıf Annesi Alımı Daimi Kadro İlanı

İzmir büyükşehir belediyesi tarafından yapılan iş ilanı ile aranan şartları yerine getirme şartı ile personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizde…

İzmir büyükşehir belediyesi İŞKUR kurum dışı sayfası üzerinden yapılan açıklamada 18 adet kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru özel şartları ve başvuru şeklini hazırladık.

Personel alımı ilanlarına göre İzmir büyükşehir belediyesi en az 1 yıllık deneyimli olmak şartı ile 1 anaokulu öğretmeni, 1 sınıf annesi, 1 ziraat mühendisi, 1 mimar, 1 harita mühendisi 11 veteriner hekimi i 1 güverte teknikeri ve 1 basın görevlisi alımı ile beraber toplam 18 Personel alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikten muaf olmaları ilişiği bulunmamaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Herhangi bir sağlık engeli olmaması gerekmektedir. Şartları aranmaktadır.

Başvuru özel şartları;

1 kişi Anaokulu öğretmeni alımı için en az 1 yıllık deneyimli olup üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. Sınıf annesi alımı için en az bir yıl deneyimli olup en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Ziraat mühendisi alımı için en az 1 yıl deneyimli olup üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

1 kişi mimar alımı için 2 yıl deneyimli olup 4 yıllık eğitim veren üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. Harita mühendisi alımı için 1 yıl tecrübeli olup üniversite mezunu olmak şartları aranmaktadır.

Veteriner hekimi alımı için bir yıl tecrübeli olup üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. 1 güverte teknikeri alımı için 2 yıl deneyimli olup meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.  Basın görevlisi alımı için ise en az 1 yıl deneyimli olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular22 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 24 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Başvurular başvuru@izleman.com.tr adresi üzerinden mail adresleri ile fotoğraflı özgeçmiş ile yapılacaktır.

izelman-personel-alimi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum