Akbank 120 Açık İş İlanı! Personel Alımı Listesi

Akbank 120 Açık İş İlanı! Personel Alımı Listesi

Akbank kendi istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Bankacılık kariyeri yapmak isteyen adaylar için son başvuru 31 Aralık son. Yayınlanan ilanlarına göre Akbank 120 açık iş ilanı ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar personel alımı yapıyor.

Akbank tecrübeli tecrübesiz 120 açık iş ilanı ile personel alımı yapıyor. Personel alımı başvuru koşulları ile birlikte paylaşıldı. Akbank Kariyer sayfasında yayınlanan ilanlara göre öğrenci unvanında 4 açık iş, yeni mezun 5 açık iş bulunurken profesyonel unvanında 111 açık iş ilanı bulunmaktadır.

akbank-banka-personeli-alimi-2022.jpg

Akbank Açık İş İlanları Listesi

Servis yöneticisi ve servis mühendisi, bilgi teknolojileri yönetici adayı, teknolojide kadın, engelsiz kariyer, kariyerine yeniden başla, dijital varlıklar pazarlama yöneticisi, proje finansman kredileri yöneticisi, Akbank tasarım stüdyosu müdürü, yönetici asistanı, ekosistem ve işbirlikleri yönetici yardımcısı, ticari kredi tahsis onay yönetici, kıdemli teknoloji mimarı, çağrı merkezi uygulamaları yazılım uzmanı, veri bilimcisi, finansal iş analizi, dijital tasarım, mevduat ürün yöneticisi, gider yöneticisi, senior java developer, ve sistem yönetimi uzmanı gibi daha fazla alanlarda açık iş ilanı bulunmaktadır.

Akbank açık iş ilanlarına göre tam zamanlı çalışma, uzaktan çalışma ve hibrit çalışma olarak 3 çalışma şeklinde ilanlar yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre bazı iş ilanlarında şehir bazlı olurken bazı ilanlarda Türkiye geneli alım yapmaktadır.

İş İlanları Personel Alımı İçin Başvuru Şekli

Akbank açık iş ilanları başvuru yapacak adaylar başvurularını 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurmaları gerekiyor. Akbank resmi internet sitesi veya Akbank Kariyer mobil uygulamasını indirerek veya Akbank kariyer sayfası üzerinde bulunan diğer başvuru adreslerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sürecinde Cv’nizi ileterek online uygulamalara katılarak ilerleyip daha sonra online görüşme yaparak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum