Abdullah Gül Üniversitesi 25 İşçi Ve Memur Alımı

Abdullah Gül Üniversitesi 25 İşçi Ve Memur Alımı

Resmi gazete üzerinden iş ilanları paylaşılmaya devam ediyor. Abdullah Gül Üniversitesi 25 işçi ve memur alımı yapılacağı kılavuz şeklinde çeşitli ilanlar sayfası üzerinden ilan edilmiştir. Başvuru yapacak adaylar için resmi gazete ilanının detayları habe

Abdullah Gül Üniversitesi tarafından işçi ve memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Üniversite tarafından Resmi gazete üzerinden paylaşılan ilanda 25 kamu personeli alımları yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için kadro dağılımı olarak 5 büro personeli alımı, 10 temizlik görevlisi alım, 10 da güvenlik görevlisi olmak üzere koruma ve güvenlik görevlisi alımları yapılacaktır.

Üniversite Kamu Personeli Alım Başvuruları

Abdullah Gül Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular başvuruda gerekli olan belgelerin şahsen veya posta yolu ile Abdullah Gül Üniversitesi personel daire başkanlığına teslim edecek şekilde yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için başvurular bu ilan resmi gazete ilanları üzerinden yayınlandığı tarih itibari ile yani bugünden itibaren alınmaya başlanacak olup en geç müracaatlar 15 gün içerisinde yapıla bilecektir.

Memur, İşçi Ve Personel Alım Şartları

Güvenlik görevlisi alımı olmak isteyen adaylar için tarihi geçmemiş özel güvenlik kartına sahip olma ve son olarak en az ön lisans mezunu olma şartı ile 10 güvenlik görevlisi alınacaktır.

Büro personeli alımı olmak isteyen adayların en az 2 yıllık deneyimi olması, başvuru kılavuzu üzerinde yer alan bölümlerden en az lisans ve ön lisans mezunu olma, gerekli olan unvan için C sınıf ehliyete sahip olma şartı aranmaktadır.

Temizlik görevlisi olacak adaylar adayların en az lise ve dengi mezunu olma, görevini devamlı yapmasına engel ola bilecek rahatsızlığı bulunmama şartı ile alım yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.