5295 TL Maaşla Zabıta Memuru Alımı Başvuruları 26-29 Temmuz

5295 TL Maaşla Zabıta Memuru Alımı Başvuruları 26-29 Temmuz

Belediye yakın zamanda 5295 TL maaşla zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Zabıta alımı için başvuru yapacak kişilerin belediye tarafından istenen özellikleri karşılaması gerekiyor. Peki, alımlar nasıl yapılıyor?

İstanbul Güngören belediyesi memur alımı başvuru şartları neler? 26 - 29 Temmuz'da arasında başvurular başlıyor. Güngören Belediyesi KPSS'den en az 70 puan alan adaylar arasından 5295 TL maaşla zabıta memuru alımı gerçekleştiriyor. Yapılan açıklamaya göre Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre atama yoluyla alım gerçekleştirilecek.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Adaylar, uygulamalı ve sözlü sınava katılmak için belediyenin İnsan Kaynakları bölümüne şahsen başvuru gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adayların boy ve kilo ölçümü yapılacak. İstenen belgeleri getiren adaylar daha sonra başvurularını gerçekleştirebilecek. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ya da veya diğer şekillerde gerçekleştirilen başvuruları belediye kabul etmeyecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Yayınlanan ilanda zabıta memuru kadrolarına atanmak için aşağıda yer alan koşullara sahip olmak gerekir.

T.C. vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum kalmamak.

Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıldan fazla hüküm giymemek.

Askerlikle ilişkisi bulunamamak.

Görev yapmasına engel   olabilecek hastalığı ya da engeli bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için diğer başvuru şartlarını taşımanız gerekir.

Güngören Belediyesi KPSS'den en az 70 puanı geçen adaylar arasında zabıta memuru alımı yapıyor. Bu şartları karşılamanız durumunda sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Güngören Belediye Başkanlığı içerisinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak zabıta olarak göreve başlayabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirmek için belediye tarafından belirlenen KPSS taban puanı ve diğer şartları karşılamanız gerekiyor.

Koşullar sağlanması durumunda boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Zabıta memuru alımı konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz belediyenin resmi internet adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.