2 Belediye Daimi Kadroda KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Yayınlandı

2 Belediye Daimi Kadroda KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Yayınlandı

2 Belediye Başkanlığı KPSS’siz kamu işçi alımı yayınladı. Daimi kadroda KPSS’siz personel alımı en az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak. Kıbrıscık ve Geyikli Belediyesi ilanları başvuru numaralarını sunduk.

2 Belediye KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı!

Kıbrıscık ve Geyikli Belediye Başkanlıkları en az ilkokul mezun adaylardan KPSS’siz işçi alımı yapıyor. Adaylar başvurularını yapacakları ilan numaralarını sunduk. Bolu ve Çanakkale iş ilanları başvuruları 4 Mart 2024 tarihi bitimine kadar geçerlidir. KPSS’siz personel alımı ilanlarını ayrı ayrı detaylandırarak bilgileri verdik.

Çanakkale Geyikli Belediye Başkanlığı İlanı

Çanakkale Geyikli Belediye Başkanlığı daimi personel alımı ilanı yayınladı. İŞKUR ilanları üzerinden başvuruları 00008118427 iş ilan numarası ile kabul ediliyor. En az ilköğretim mezunu olanlar başvuru yapabilir.

İŞKUR tarafından bildirilen listelerden (müracaat sayısı 4 katı adayı aşması halinde) kura çekimi sonrası 4 katı aday mülakata alınacaktır. Adayların İşe alım süreci ve sınava ilişkin tüm duyurular http://www.canakkalegeyikli.bel.tr internet adresinden takip etmeleri gerekmekte olup; adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Bolu Kıbrıscık Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi Alımı

Kıbrıscık Belediyesi KPSS’siz işçi alımı başvuru ilanı yayınladı. Belediye personel alımı başvuruları 00008118765 iş ilan numarası ile başvuru alacak. Adaylar başvurularını 4 Mart 2024 tarihi bitimine kadar işlem yapacak. Bolu iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuracak adayların dikkatine; Müracaat sahibinin en az 4 yıllık satış elemanı olarak çalışmış olması ve Satış Elemanlığı Hijyen Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Buna ilişkin belgeyi (SGK Hizmet Dökümü ve bonservis belgesi) ve Gıda Hijyen Belgelerini 07/03/2024 tarihi saat 10:00'a kadar Kıbrıscık Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra ibraz edilen belgeler işleme alınmayacaktır ve inceleme sonucu evraklarında eksik yada hata olan kişiler kuraya tabi tutulmayacaktır.

Noter kura çekimi 08/03/2024 tarihinde saat 14:00 'da Kıbrıscık Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.