15 Kamu Kurumu 2023 personel işçi memur ve devlet personel alımı

15 Kamu Kurumu 2023 personel işçi memur ve devlet personel alımı

15 Kamu Kurumu 2023 personel, düz memur, devlet personel, düz işçi ve kamu personeli alımı yapmak için ilana çıktı. Her ilanın kendine özgü şartları bulunuyor. Devlet kurumlarına nasıl başvuru yapılacağı detaylarını sizler için derledik.

15 Kamu Kurumu 2023 Devlet Personel Alımları Duyurusu

Devlette işe girmek için iş ilanları bekleyen adaylar bu ilanları inceleyin. Devlet personel alımı, memur, işçi ve kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. 15 kurum başlığı mavi yazı ile link adresleri verilmiştir. Başvuru yapacak kişiler mavi yazılı başlıklara tıklayarak o ilana dair tüm detaylara ulaşabilirler. Her ilan içerisinde sunulan kılavuz ve başvuru tarihlerine dikkat ederek işlem yapınız.

ÖSYM Memur Alımı

ÖSYM Başkanlığı kamu personeli alımı yapacak. 6 kişilik alım yapacağını duyuran Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının ilanına göre 6 devlet kadrolu kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

İçişleri Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan kamu personeli alımı ilanı ile bakanlık bünyesine GİH sınıfında çalıştırılacak 15 kişi kamuya personel alınacak. İçişleri tarafından yapılacak bu kariyer iş ilanı personel alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek?

Kocaeli Üniversitesi Devlet Memur Alımı

Kocaeli Üniversitesi ilanına göre Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapılabilir. 19 kamu personeli alımı ilanlarını bekleyenler bu alıma başvuru yapabilir. Başvuru yapacaklar lise, önlisans ve lisans mezunu olabilir.

İTKİB Personel ve Memur Alımı

İstanbul İhracatçılar Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesine yeni 10 memur ve personel alımı yapılıyor. Birlik bünyesine alınacak boş kadro ünvanlar neler? İİB personel alımı başvuruları ne zaman?

Gelir İdaresi Başkanlığı Kamu Personeli Alımı

GİB olarak da bilinen Hazine ve Maliye Bakanlığı Bağlı birimi olarak hizmet veren Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesine yayınlanan en son kamu personeli alımı ilanı ile 750 kişi Gelir Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. 13 şehir tablosu kılavuz ile sunuldu.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Devlet Personel Alımı

ODTÜ tarafından yapılan en son resmi iş ilanı ile üniversite bünyesine en az lise mezun Büro Personeli, Temizlik, Güvenlik gibi mesleklerde 42 kamu personeli alımı başvuruları bugün başladı. ODTÜ personel alımı başvuruları nasıl yapılacağı paylaşıldı.

MİT Koruma ve Emniyet Memuru Alımı

Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı kamu personel alımı başvuru ekranını açtı. MİT koruma ve emniyet memuru alımı yapıyor. MİT personel alımı koruma ve emniyet memuru branşında yapılacak. MİT kariyer başvurusu için sayfa sonuna link adresi ilave edilmiştir.

TAİ TUSAŞ Personel Alımı

TUSAŞ TAİ geçtiğimiz günlerde yeni personel iş başvuru ilanları açıklandı. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii TUSAŞ tarafından yayınlanan iş ilanlarına göre bünyesinde çalışmak üzere yeni personel alımları başladı.

Atatürk Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alımı

Atatürk Üniversitesi Erzurum bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapacağını ilan etti. Resmi gazete üzerinden yayımlanan ilanlarına göre 3 eczacı, 10 Hemşire, 2 psikolog, 8 sağlık teknikeri 6 röntgen teknisyeni alımı ile beraber toplam 121 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor.

Türk Telekom Personel Alımı

Türk Telekom 15 şehir personel alımı başvuru ekranı açıldı. Türk Telekom Assist Kariyerim bünyesinde 15 farklı şehirde yeni personel alımı yapacak yayınlanan ilana göre haberin detayları yazımızın devamında bulunuyor.

Hacettepe Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Hacettepe Üniversitesi 45 yeni personel alım ilanı yayınlanmıştı. Yayınlanan bu personel alımı ilanına göre 10 hemşire, 1 diyaliz sağlık teknikeri, 2 tıbbi görüntüleme teknikeri, 2 Tıbbi Laboratuvar Teknikeri, 2 sağlık teknikeri, 5 büro personeli, 13 destek personeli ve Koruma ve Güvenlik önlisans programından mezun olmak şartıyla 10 adet güvenlik görevlisi alımı için kamu personel alımı adayları için başvurular devam ediyor.

Burdur Düz Memur Alımı

Kamu kurumu kadrolu itfaiye eri, muhasebeci, ekonomist ve tahsildar alımı yapacağını ilan etti. Devlet kadrolu kamu personeli alımı başvuruları nasıl yapılacak. Boy, KPSS ve diğer tüm başvuru şartları nedir?

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Memur Alımı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu 15 memur alımı ve kamu personeli alımı duyurusu yayınladı. İlana göre alım sınav usulü ile yapılacak. Sınava 300 kişi davet edilecektir. Şartları tutan adaylar arasından sıraya koyma usulü gerçekleşecektir.

TOGG Personel ve Düz İşçi Alımı

TOGG personel alımı nasıl yapılacak? TOGG güncel personel alımı başvurularını yayınladı. Firma dokuz farklı iş ilanı üzerinden personel alım ilanlarını paylaştı. TOGG personel alımı başvuru ekranı sayfa sonunda sunuldu. TOGG'da çalışmak için gerekli şartları bu yazımızda sizlere sunuyoruz.

İstanbul Esenler Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Kamu personeli alımı yapılacağı belediye tarafından resmi gazete üzerinden açıkladı. İstanbul Esenler Belediyesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine KPSS puan şartı ile 15 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Anlık olarak sosyal medyalarımızdan veya cep uygulamamızı indirerek ilanları takip edebilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum