15 Bin 1 Aralık Ayı İşçi Alımı! 15 Bin 1 Kadrolu İşçi Alınacak

15 Bin 1 Aralık Ayı İşçi Alımı! 15 Bin 1 Kadrolu İşçi Alınacak

Aralık ayı işçi alımı yapılacak. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre 5 farklı kamu kurumu aralık ayı için 15 Bin 1 kadrolu işçi alınacak. Personel alımları için kontenjan dağılımı ve başvuru tarihleri açıklandı.

Devlet kurumları bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere Aralık ayı işçi alımı ilanı yayımladı. İlana göre Orman Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığı, Muğla Belediyesi, İzmir Belediyesi Ve Sağlık Bakanlığı personel alımı yapıyor.

Sağlık Bakanlığı personel alımı için 11 Bin 317 Kontenjan açtı. Sağlık Bakanlığı hastanelerde görevlendirilmek üzere Şoför Alımı, Elektrikçi, Kaloriferci, Çamaşırcı, Marangoz, Sıhhi Tesisatçı, Bakım Onarım Personeli, Sağlık Cihazları Bakım Personeli, Temizlik Görevlisi Alımı, Silahlı-Silahsız Güvenlik Görevlisi unvanlarında personel alımı yapılacak.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Orman genel müdürlüğü 3500 işçi alımı yapıyor. Tarım ve orman bakanı açıklama yaptı. “Bu bölgelerimize günümüz fiyatlarıyla 750 milyon altyapı kredisi sağladık. İzmir Dikili’de Avrupa’nın en büyük jeotermal ısıtmalı Tarıma Dayalı İhtisas OSB’sinin inşaatı devam etmektedir. Şimdi de Balıkesir’de dünyanın en büyük jeotermal ısıtmalı Tarıma Dayalı İhtisas OSB’sini kuracağız. Sadece İzmir’de en az yüzde 75’i kadın emekçi olmak üzere 3 bin 500 yeni istihdam sağlayacağız” dedi.

OGM işçi Alımı İçin Tıklayınız.

Ulaştırma bakanlığı devlet memuru ve sürekli işçi alımı yapıyor. İlana göre Ulaştırma ve Haberleşme Uzman Yardımcısı kadrosunda ise, 23 devlet memuru alımı yapılacaktır. 3 personel Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği lisans programı mezunlarından, 3 personel Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği lisans programı mezunlarından ve 2 personel Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği alımından yapılacaktır.

Ulaştırma Bakanlığı 31 Devlet Memuru Alımı İçin Tıklayınız.

Muğla belediyesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 13 adet beden işçisi alımı yapıyor. Muğla belediyesi personel alımı başvuruları 30 Kasım 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Belediye Beden İşçisi Alımı İçin Tıklayınız.

İzmir Büyükşehir belediyesi 3 Büro İşçisi, 8 Danışma Personeli, 1 Fotoğrafçı, 2 Halkla İlişkiler Personeli, 4 Etkinlik Elemanı, 19 Oteldesk Personeli - Transfer Personeli, 50 Temizlik Personeli ve 10 Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı alımı yapıyor.

Belediye İşçi Alımı İçin Tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.