Öğrenciler Müjde! Milyonlarca Öğrenciye Ulaşım Desteği Verilecek!

Öğrenciler Müjde! Milyonlarca Öğrenciye Ulaşım Desteği Verilecek!

Öğrenci olarak ulaşım yaparken maddi açıdan sıkıntı çekenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından öğrenciler için müjde verildi. Milyonlarca öğrenciye ulaşım desteği verilecek.

TOKİ, Esnaf ve Öğrencileri ilgilendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni müjde verdi. Öğrenciler arasında ulaşım sıkıntısı çekenler için milyonlarca öğrenciye desteğin verileceği belirtildi.

İşsizlik ile İlgili Açıklama

İstihdam sayımız 31 milyonun üzerine çıktı. Böylece Cumhuriyet tarihinin en yüksek istihdam rakamına ulaşmış olduk."

TOKİ Ev ve İşyeri Hakkında Açıklama

" İlk Evim İlk İşyerim Kampanyası Proje kapsamındaki 50 bin iş yerinin ilk etabının inşasına 28 ilimizde 10 bin iş yerinin temelini atarak başlıyoruz."

"ilk Evim İlk İşyerim Projesi Planları onaylanan illerde ve ilçelerdeki hak sahibi vatandaşlarımız, arsa tapularını aralık ayından itibaren alabilecekler."

Öğrenciler İçin Müjde!

"Ailelerinin yaşadığı şehirlerden uzakta eğitim-öğretim gören üniversite öğrencilerimize, okullarına gidiş ve dönüşleri için ulaşım desteği sağlayacağız."

Esnaf Hakkında Kredi Kampanyası!

"Esnafımız için Halkbank vasıtasıyla 60 ay vadeyle ve yüzde 7,5 faiz oranıyla istifade edebilecekleri 100 milyar liralık bir kredi kampanyası başlatıyoruz."

"Esnafa Kredi üst limitlerini 350 bin liradan 500 bin liraya, iş yeri edindirme ve taşıt kredisi limitini 1 milyon liradan 1,5 milyon liraya yükseltiyoruz"

Doğalgaz Açıklaması

"Doğal gaz depolarımızı yüzde 100 doldurarak talepteki muhtemel artışlara ve beklenmedik kesintilere karşı hazırlığımızı yaptık."

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.