Muğla Milas Belediyesi Daimî 40 Büro İşçisi Alımı

Muğla Milas Belediyesi Daimî 40 Büro İşçisi Alımı

Muğla Milas Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 40 kişi daimî büro işçisi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların göreve alınmaları için herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı ilanda belirtildi...

Büro İşçisi Alımı İş İlanları

Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret Sanayi A.Ş. bir güncel ilanda bulundu. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS puan şartı aranmadan en az okur yazar olan kişilerden daimi kadroda büro işçisi alımı yapılacağı açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartları sunduk.

Büro Personeli Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak ve kamu haklarından mahrum bulunmuyor olmak gerekmektedir.

Kişilerin 18 yaşını tamamlamış bulunuyor olmaları aranan şartlar arasındadır. Başvuruda bulunan erkek adayların askerlik durumuyla ilgili olarak bir hususunun bulunmuyor olması ya da askerlik yaşına henüz gelmemiş olmak askerlik yaşına gelmiş ise askerlik görevini tamamlamış olmak veya tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlılık, emeklilik ya da malullük aylığı almayı hak kazanmamış bulunuyor olmak gerekmektedir.

En az okur yazar olmak ve ilgili görevde çalışmaya herhangi bir sağlık sorununun bulunmuyor olması aranan şartlar arasındadır.

İkametgâh adresi olarak Muğla il sınırları içerisinde bulunuyor olmak gerekmektedir.

Büro Memuru Alımı Gerekli Belgeler

Müracaat için adaylardan nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi, 1 adet vesikalık, e devletten alınmış adli sicil kaydı, ikametgâh adresi, askerlik durum belgesi, iş başvuru formu, başvuruda bulunan unvana ilişkin ustalık, yeterlilik, iş tecrübesine sahip belgesi fotokopisi istenmektedir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleşecektir?

Milas Belediyesi Emek Personel Turizm Ticaret Sanayi A.Ş. tarafından yapılacak olan daimî personel alım başvuruları 13 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. Başvurular 22 Eylül 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar başvurularını Hisarbaşı- Hocabedrettin Mh. Belediye Cd. No:30 Milas adresine yapacaklardır.

Muğla iş ilanları olarak sunulmuştur. Son başvuru tarihi dışında yapılacak olan müracaatlar değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. Online veya posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.