İsttelkom KPSS Şartsız Personel Alımı! Haftada 5 Gün Çalışma

İsttelkom KPSS Şartsız Personel Alımı! Haftada 5 Gün Çalışma

İsttelkom İstanbul Elektronik Haberleşme ve Altyapı Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş. İŞKUR aracılığıyla işe alacağı personelde KPSS şartı istemediğini bildirdi. Dijital İş Servisleri bölümüne dahil edeceği personel, İsttelkom daimi kadrosunda çalışacak.

Personel alımı için güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Son gelen ilanlara göre İsttelkom kadrolarına KPSS şartsız personel alımı yapılacak. Görüşmelerin İstanbul Belediyesi İştirakler Koordinasyon Müdürlüğü binasında yapılacağı, İŞKUR ilanlarında bildirildi. Haftanın 5 günü çalışma ve 2 günü tatil şeklinde iş imkanı bulacak olan dijital iş servisleri müdürü için beklenen şartlar açıklandı. İstenen şartlar haberde.

İsttelkom Dijital İş Servisleri Müdürü Çalışma Şekli

Haftalık 5 gün çalışma esasına dayanan pozisyonda günlük çalışma 9 saat olacaktır. Sabah 08:00 ile başlayan mesai, akşam 17:00’da sona erecektir. Çalışma adresi ilanda belirtilmiş olup açık adres bilgisi şu şekildedir. 19 Mayıs Mahallesi, Aytekin Kotil Caddesi, Cevahir İş Merkezi, No:8, Kat:9,şişli / İstanbul’dur. Cevahir İş Merkezi içerisinde çalışacak olan personel Dijital İş Servisleri Müdürü unvanı ile çalışmalarını sürdürecek.

İsttelkom Cevahir İş Merkezi için Başvuru Şartları

Üniversitelerin mühendislik fakülteleri bölümünden mezun olmuş olmak.

Son 5 yıl süreçte yöneticilik yapmış olmak.

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü dahilinde en az 10 yıl deneyim sahibi olmak.

Telsiz iletişim, WİFİ hizmetleri Bilgi Teknolojileri gibi haberleşme sistemlerde satış alanına destek olmak.

Satış sonrası saha projelerinin uygulama aşamalarını planlamak ve proje süresince koordinasyonu sağlamak.

Proje ekibine liderlik yapabilme vasfına sahip olmak.

Satış tekliflerini ve bu tekliflerdeki finansal fizibiliteyi hazırlamak.

Yukarıdaki şartları sağlayan ve belirtilen görevleri sorumlulukları ile birlikte yürütebileceğine inanan adaylar bu pozisyona başvuruda bulunabilmektedir.

Personel Alımı İlana Başvuru Tarihleri ve Başvuru İşlemleri

27 Ocak 2023 tarihi itibari ile başvuru süreci başlatılmıştır. Başvuruların kabulü 27 Mart 2023 tarihine kadar devam edecektir. 2 ay olarak belirlenen başvuru süreci boyunca adayların İBB (İstanbul Büyük Şehir Belediyesi) internet sitesinin Kariyer sayfası üzerinden müracaat edebilmeleri mümkündür. İŞKUR sayfalarına verilen ilan ‘Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlan Formu’ ile yürütülmektedir. Bu ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların İstanbul Belediye Kariyer sayfalarına elektronik ortamdan giriş yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.