İlk Sen Ol Gençlik Hareketi Burs 2022-2023 Başladı

İlk Sen Ol Gençlik Hareketi Burs 2022-2023 Başladı

İlk sen ol Gençlik Hareketi Derneği, burs başvurusuna üniversiteye yeni kayıt olan ya da ara sınıflarda okuyanlar başvurabileceği belirtilmiştir. Burs ödemeleri Ekim ve Haziran aylarında yapılacak.

İlk sen ol Gençlik Hareketi Derneği 2020-2023 döneme burs başvuruları başladı. İlk sen ol Gençlik Hareketi Derneği burs başvuruları Online olarak açıldı. Öğrenci bursları lisans yüksek lisans ve doktora öğrencileri vereceği belirtildi.

Üniversiteye yeni kayıt olmuş ya da ara sınıflarda okuyan öğrenciler burstan yararlana bilecektir.

Kurum kendi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklamaya göre doktora ve lisans okuyan öğrencilerin başvuru yapabileceğini başvuru şartları ve tarihlerini açıkladı.

Bu yılda 9 ay süreyle Ekim ve Haziran aylarında ödenecektir üniversiteye yeni kayıt olan ya da ara sınıflarda okuyanlar başvurabilir.

Ekonomik olarak bursa ihtiyacı olan, başarılı olan üniversite öğrencilerinin bu bursa başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup Türkiye sınırları içinde okuyan devlet okullarında okuyan ekonomik olarak Bursa ihtiyacı olan başarılı üniversite öğrencisi olan ilk sen ol Gençlik Hareketi 2022 2023 tarihinde yapılacak olan Bursa başvuru yapabilecektir.

Öğrenci belgesi kimlik fotokopisi IBAN numarası vesikalık fotoğraf adli sicil belgesi sahip olan adaylar 2020-2023 dönemi burs başvurularında başvuru yapabilecektir.

İlk Sen Ol gençlik güncel eğitim, eğitim kurumları kurslar ve burslar kurumu 2022-2023 dönemi burs başvuruları 15 Eylül 2022 tarihinde başlamış olup30 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır.

Gereken belgelere sahip şartları taşıyan öğrenci adaylar için gereken belgeleri [email protected] İlk sen ol gençlik hareketi kurumunun mail adresine elektronik ortamda göndermeleri gerekmektedir.

İlk sen ol gençlik hareketi derneği 2022-2023 Ekim- Haziran aylarında verilecek olan burs yardımı için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.