Eskişehir Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 22 Personel Alacak

Eskişehir Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu 22 Personel Alacak

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sunulan ilanda, en az lise mezunu olmak kaydıyla 22 personelin boş kadrolara atanacağı bildirildi. 20 Destek Personeli ile 2 Büro Personeli Üniversite bünyesinde çalışma imkanı bulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 20 Destek Personeli en az lise mezunu olan adaylar arasından seçilecek. 2 Büro personeli alımı kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adaylardan ise önlisans mezuniyet şartı talep edilmekte. Lise mezunu olan adaylar, ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı 27 Ocak 2023 Cuma günü itibariyle başvurularını göndermeye başladı.

ESTÜ Personel Alımı için Başvuru Sırasında İstenen Belgeler

Üniversitenin internet sitesinde bulunan başvuru formunun, aday tarafından doldurulmuş belge hali.

Adaya ait özgeçmiş.

Diploma veya onaylı örneği.

2022 KPSS sınavına ait sonuç belgesi örneği.

Kimlik fotokopisi.

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

2 adet güncel fotoğraf.

Başvuru sırasında yukarıdaki belgelerden eksik olması durumunda, adaya ait başvurunun geçersiz sayılacağı bildirilmektedir.

ESTÜ Personel İlanı Başvuru Şartları

Destek personelleri için en az lise mezuniyet durumu.

Büro personelleri için önlisans mezuniyet durumu.

Sadece2022 yılı KPSS sınav sonuçları üzerinden personel alımı yapılacak.

Destek personellerinin P94 puan türünden en az 60 puan, büro personellerin ise P93 puan türünden minimum 75 almış olması gerekmektedir.

Destek personellerinin ihtiyaç halinde vardiyalı çalışma şekline uygun olmaları gerekmektedir.

Büro personel adaylarından kabule dilecek olan bölümler şunlardır. Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı kabul edilecek bölümler olarak bildirilmiştir.

Eskişehir Teknik Üniversite Başvuru Tarihleri ve Başvuru Şekli

İlgili ilan 27.01.2023 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlandı. Resmi Gazete’ye dahil olduğu gün itibari ile başvuru süreci başlamış oldu. 15 gün sürecek olan başvuru süreci 10 Şubat 2023 Cuma günü sona erecek. Personel ilanına başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru günün mesai bitimine kadar işlemlerini gerçekleştirmiş olmaları gerekmektedir.

Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda başvuru şekli şahsen olarak bildirilmektedir. Adayların, istenen belgeler ile birlikte, İki Eylül Kampüsü Eskişehir adresine bizzat gitmesi gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular da işleme alınacaktır. Ancak son başvuru tarihine kadar yetişmeyen postalardan aday sorumlu olacaktır ve zamanında yetişmeyen başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru sırasında eksik belge sunan adayların da başvuruları geçersiz olacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.