Depremzede Çocuklara 10 Bin Tablet Verilecek

Depremzede Çocuklara 10 Bin Tablet Verilecek

Bu içeriğimizde depremden etkilenen ve depremzede olan çocuklar için verilecek olan tabletler hakkında bilgi verilecektir.

Depremzede Çocuklar Tablet Yardımı

11 ilde birden büyük yıkımlara neden olmakta olan depremden sonra bölgedeki öğrenciler için tablet dağıtılacaktır. Selçuk Bayraktar’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Baykar tarafından yapılan açıklamaya göre deprem bölgesindeki öğrenciler için tablet verileceği duyurulmuştur. Peki depremzedeler için kaç tablet verilecek? Depremden sonra sınava girecek öğrenciler için 10 bin adet tablet verileceği bildirilmiştir. Baykar bu aşamada MEB ile birlikte çalışmakta ve ihtiyacı olan çocuklara ulaşmaktadır.

2023 yılında LGS ve YKS sınavına girecek olan öğrenciler için dağıtılacak olan tabletlerin alınması adına Selçuk Bayraktar diğer kişileri de kampanyaya davet etmekte ve öğrencilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu sayede depremden etkilenen ve sınava girecek olan öğrenciler için Baykar kişilere binlerce tablet dağıtmakta öğrencilerin eğitimine destek olmaktadır. Depremzedeler için Baykar’ın yaptığı yardımlar nelerdir? Konusunda ise konteyner kent, geçici aşevleri, konut bağışı, oyun ve etkinlik çadırları gibi desteklerini de sürdürmektedir.

Depremzedeler İçin Yeni Kampanyalar Var Mı?

Vatandaşları, kurumları ve şirketleri bölgedeki durum için tablet kampanyasına davet etmekte olan Selçuk Bayraktar bölgede yer alan tüm öğrenciler için tablet bağışının yapılması adına çağrıda bulunmaktadır. Öğrencilerin bu sürecin ardından eğitim ve öğretimlerine kaldıkları yerden devam etmesini sağlamak için tablet kampanyası bulunmaktadır. Depremzedeler için yeni kampanyalar var mı? konusunda kişilerin tablet desteği vermesi adına duyuruda bulunulmuştur.

depremzede-yardim.jpg

Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öğrencilerin tablet alması adına bu tabletler öncesinde başvuru yapmak için bir yer bulunmamaktadır. Deprem bölgesinde yer alan ve depremzede olan bu öğrenciler 8. Ve 12. Sınıf öğrencisi olmaları halinde okullarına durumlarını bildirmektedir. Bu sayede bildirilen tablet taleplerini ileterek tablet almaları mümkün olur.

Baykar’dan gelmekte olan bu kampanyanın sonrasında yeni kampanyaların ve desteklerin de geleceği beklenmektedir. Bundan dolayı kampanyalardan haberdar olmak için kişilerin takipte kalmaları ve bu konuda bilgi almaları gerekmektedir. Öğrenciler için önem arz eden tablet başvurusu nasıl yapılır? Konusunda öğrencilerin okullarına talepte bulunmaları yeterli olmaktadır.

Depremzede yardım

Tablet yardımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.