MSB Türk Silahlı Kuvvetleri Subay Alımı Sınav Duyurusu

MSB Türk Silahlı Kuvvetleri Subay Alımı Sınav Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri subay alımı için sınav duyurusunda bulundu. 2022 yılı için iç kaynaktan ve dış kaynaktan hukuk sınıfı subay temini yazılı sınavı genel ilanı ve yayınlandı. MSB subay alımı ile ilgili duyuru yaptı.

Türk Silahlı Kuvvetleri subay alımı için sınav detayları verildi. 2022 yılı iç kaynakları ve dış kaynakları hukuk sınıfı subay terimi yazılı sınavı genel ilanı yayınlandı Milli Savunma Bakanlığı sınavı için başvuru tarihleri ve sınav durumu öğrenmek için sonuç ekranı verildi.

Sınav ücretleri yatırma durumuna göre yazılı sınava girecek adayların sınav soruları özel ilanlarında belirtilmektedir sınav ücretini yatırmayan veya istenen şartlarda yatırmayan adayları ile ilgili açıklamalar özel ilanlarda belirtilmiştir. Sınav ücretlerini yatırmayan haberler sınava katılmayacaktır banka dekontları gerektiğinde ibraz edilmek üzere yazılı sınava gelirken adayların yanında bulunmalıdır.

Yazılı sınava gidecek adaylar için 3 Aralık 2022 tarihinde saat 14.00'te başlayacak yazılı sınav en geç 1.15'te Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi 15 temmuz şehitleri yerleşkesinde Ayvalı mahallesi 150 sokak Etlik Keçiören Ankara adres AVM yanında hazır bulunacaktır. Sınava gelirken Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı T.C. kimlik kartı avukat kimlik kartı pasaporttan en az günü yanınızda getirmeniz gerekmektedir. Gereken belge ve evrakları getirmeyen adaylar aksi takdirde sınava alınmayacaktır.

Sınav merkezi tarafından kalem suyu ve benzeri verilmeyecektir adaylar malzemeleri yumuşak uçlu kurşun kalem silgi kalemtıraş yanına getirmeleri gerekmektedir. Adayların sınav anında tamamıyla şeffaf plastik şişede olması kaygıyla su sınava getirebilecektir sınav salonuna silah cep telefonu her türlü benzeri depolama cihazı fotoğraf makinesi tablet bilgisayar her türlü saat müzik çalar kamera ve benzeri elektronik eşyalar getirilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.