MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 18-35 Yaşla Personel Alımı

MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı 18-35 Yaşla Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 18-35 yaşla personel alımı yapacağını ilan etti. En az ilkokul mezunu olan adaylar MSB personel alımı başvurusu nasıl yapacağını hazırladık. Temizlik görevlisi alımı ve sıhhi tesisatçı alımı yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı Duyurusu

MSB personel alımı 18-35 yaşla yapacak. En az ilkokul mezunu adaylar arasından temizlik görevlisi alımı ve sıhhi tesisatçı alımı branşlarında yapılacak. İŞKUR başvuruları 29 Ağustos 2022 ile 2 Eylül 2022 tarihleri arasında olacak. Kurum alımı noter kurası ile sonuçlandıracak.

Adaylarda Aranan Genel Şartları

En az ilkokul mezunu olması ve 18-35 yaş arasında olması gerekmektedir. Adli sicil kayının bulunmaması ile birlikte kamu haklarından mahrum olmaması istenmektedir. Erkek adaylardan askerlikten muaf yazısı istenmektedir.

Temizlik Görevlisi Alımı; başvuruları 00006996664 iş ilan numarası ile 2 Eylül 2022 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden online yapılacak.

Sıhhi Tesisatçı Alımı; en az ilköğretim mezunu adaylar varsa sıhhi tesisatçı belgesi ile başvuru yapması istenmektedir. Adaylar başvurularını 000069996672 İŞKUR iş ilanları numarası ile başvuru yapabilecektir.

K.K.K 4.Komando Tugay Tunceli Askeri Gazino Müdürlüğü alımı yapacak. İŞKUR noter kurası 7 Eylül 2022 tarihinde yapılacak. Tunceli iline yerleştirme yapılacağı üzere ikamet şartı aranmaktadır.

Adaylar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.