MSB 108 Kamu Personel Alımı Başvuru Ekranı

MSB 108 Kamu Personel Alımı Başvuru Ekranı

Millî Savunma Bakanlığı tarafından 9 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden az önce yayımlanmış olan ilana göre 108 kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığında istihdam etmek üzere alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Millî Savunma Bakanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre, Milli Savunma Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2023 yılı kapsamında dış kaynaktan muvazzaf subay alımı yapılacağı açıklandı.

Lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için başvuruların bugün itibariyle kabul edilmeye başlandığı açıklandı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı 52 kişi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 26 kişi ve son olarak ise Hava Kuvvetleri Komutanlığı 30 olmak üzere 108 subay alımı yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detaylarına yer verilmiştir.

Alım Yapılacak Kadroları ve Detayları

Kara Kuvvetli Komutanlığı: 1 kimya öğretmeni, 1 fizik öğretmeni, 4 eğitim bilimleri öğretmeni, 3 istatistik öğretmeni, 4 Türk dili ve edebiyat öğretmeni, 2 hukuk alanı öğretmeni, 1 uçak öğretmeni, 1 İspanyolca öğretmeni, 3 Arapça öğretmeni, 1 Fransızca öğretmeni, 7 İngilizce öğretmeni, 2 Almanca öğretmeni, 1 Yunanca öğretmeni, 2 tarih öğretmeni, 4 kütüphane öğretmeni, 1 beden eğitimi öğretmeni, 1 beden eğitimi ve tekvando öğretmeni, 4 bilgisayar öğretmen 2 makine öğretmeni, 1 mekatronik öğretmeni ve son olarak 2 elektronik öğretmeni alımı yapılacaktır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı: 1 kimya öğretmeni, 1 matematik öğretmeni, 2 fizik öğretmeni, 4 fen bilimleri öğretmeni, 1 istatistik öğretmeni, 2 Türk dili ve edebiyat öğretmeni, 1 hukuk öğretmeni, 1 Arapça öğretmeni, 1 İngilizce öğretmeni, 1 Almanca yunanca, 1tarih, 2 kütüphane, 3 beden eğitimi, 1 beden eğitimi ve yüzme öğretmeni ve 2 bilgisayar öğretmeni alımı yapılacaktır.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı: 4 eğitim bilimleri, 1 istatistik, 2 Türk dili ve edebiyatı, 1 hukuk, 1 psikolog, 1 Arapça, 2 İngilizce, 1 Almanca, 1 tarihi kütüphane, 1 beden eğitimi, 4 bilgisayar, bir elektrik, 1 uçak ve 4 elektronik öğretmeni alımı yapılacaktır.

Askeri Personel Alımı Başvuru Süreci

Millî Savunma Bakanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvurularını personel temin internet sitesi üzerinden e devlet aracılığı ile 22 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.