JSGA 15 Memur ve Personel Alımı Son Başvuru Tarihi 8 Ekim

JSGA 15 Memur ve Personel Alımı Son Başvuru Tarihi 8 Ekim

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi memur ve personel alımı yapacağını ilan etti. İlana göre 15 personel alımı yapıyor. JSGA 15 personel alımı başvuruları 8 Ekim 2021 tarihinde sona erecek.

JSGA 15 memur alımı ve personel alımı yapacağını ilan etti. Başvurular kuruma şahsen gidilip yapılacaktır. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi başvuruları 8 Ekim 2021 tarihinde sona erecek.

Başvuru Şartları

Öğretim üyesi için Lisans eğitimini İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz Dili Eğitimi alanlarından birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların Lisansüstü eğitimini İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz Dili Eğitimi alanlarından birinde yapmış olmaları gerekmektedir. Merkezi yapancı dil sınavından en az 90 puan almış olmaları gerekmektedir.

Öğretim Görevlisi alımı için 4 yıllık eğitim veren fakültelerin İngiliz eğitimi, İngilizce öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi bölümlerinin birinden mezun olmaları gerekmektedir. En az yıl deneyimli olmak.

Yükseköğretim Kurulu tarafından merkezi yabancı dil sınavından yani YDS en az 85 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puana muadili bir puan almış olmak Sınav sonucunun açıklandığı tarihten itibaren ALES’ten son üç yıl içerisinde en az 70 puan almış olmak. Özel şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 9 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 8 Ekim 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Akademik Gelişim ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı 06805 Beytepe/Çankaya/Ankara adresine şahsen yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.