JGK 104 Sivil Memur Alımı Başvuruları Bitiyor

JGK 104 Sivil Memur Alımı Başvuruları Bitiyor

Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayımlandı. Jandarma Genel Komutanlığına sözleşmeli olarak çalışacak 104 sivil memur alımı gerçekleştirileceği duyurulmuştu. Memur alımı başvuruları bitiyor olup detaylar haberimizde yer alıyor.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Jandarma Genel Komutanlığı 104 sözleşmeli sivil memur alımı yapıyor. İlana göre Sahil Güvenlik Komutanlığı ilk defa atanmak üzere 104 memur alımı yapıyor.

JGK 104 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları;

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma genel komutanlığı, SGKlığı ile kamu kurum ve kuruluşlarından emeklilik, kendi isteği ile istifa ve sağlık nedenleri hariç herhangi bir nedenle çıkarılmamış olmak.

Erkek adaylar için; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak veya yapmış sayılacak şekilde muaf olmak.

Terör örgütleri ile bu örgütlerin yasal veya yasadışı uzantılarının eylemlerine, toplantılarına, yürüyüş ve mitinglerine karışmamış, desteklememiş, katılmamış olmak.

Başvuru tarihinde herhangi bir siyasi partiye üye olmamak.

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık vb. yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak.

Düz Memur Alımı Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 28 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 13 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Askeri alımlar için başvuruları www.jandarma.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve www.kamuilan.sbb.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum