Jandarma subay astsubay aday alımı JSGA başvuruları

Jandarma subay astsubay aday alımı JSGA başvuruları

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 51 personel Alımı yapıyor. Jandarma astsubay ve subay olarak yetiştirilmek üzere öğrenci olarak alım gerçekleşecektir. Detaylar haberimizin devamında…

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Gülhane Sağlık Meslek Yüksekokuluna 31 Muvazzaf sağlık astsubayı, SBÜ Gülhane Tıp Fakültesine 17 Muvazzaf tabip astsubayı ve SBÜ Gülhane Diş Hekimliği Fakültesine 3 muvazzaf diş tabibi astsubayı alımı ile beraber toplam 51 subay alımı ve astsubay alımı yapıyor.

Başvuru şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az Lise ve dengi okullardan mezun olmak, 21 Yaşını doldurmamış olmak (Mahkeme kararı ile yaş düzeltmesi yaptıran adayların, yaş düzeltmesinden daha önceki olan yaşları konu alınacaktır), Güvenlik arşiv sonucu olumlu olmak, Silah taşımaya ve silahlı görev yapmaya herhangi bir engeli bulunmamak. Erkek Adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Başvurular Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi (JSGA) Yerleşkesi JSGA Başkanlığı Personel Temin Merkez Komutanlığı Beytepe/Çankaya/ANKARA adresine gidilip veya: Jandarma Genel Komutanlığı: www.jandarma.gov.tr, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı: www.jsga.edu.tr, Sağlık Bilimleri Üniversitesi: www.sbu.edu.tr adresleri üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için Başvuru şekilleri ve başvuru tarihleri kurum tarafından belirtilmemiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.