Samsun Büyükşehir En Az İlkokul 15 Daimi Kamu Şoför Alımı

Samsun Büyükşehir En Az İlkokul 15 Daimi Kamu Şoför Alımı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR kurum dışı üzerinden Kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Kurum Dışı İŞKUR sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre KPSS şartsız kamu personelinin alınacağı ilana çıkarıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde çalışmak üzere 15 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Adaylar için alımı yapılacak nitelikler 1 nitelikte olduğu ve alımların KPSS şartı aranmadığı kurum tarafından belirtildi. Alımı yapılacak unvanın ise 15 kamu şoför alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacaklar için başvurular Kale Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 8/ 4 İlkadım / Samsun adresine istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile müracaatlar şahsen veya iadeli posta yolu ile müracaatlar tamamlanacaktır.

Başvuruda bulunacaklar için başvurular sadece belirtilen şekillerde yapıla bilecek olup daha farklı yollardan yapılacak müracaatlar kurum tarafından red edilecektir.

Başvurular bugün itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç başvuruların 10 gün içerisinde 10 Eylül 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde gerçekleştire bilecekleri açıklandı.

Başvuru Şartları

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olma şartı aranmaktadır.

Adaylarda en fazla 45 yaşını geçmemiş olma şartı aranmaktadır.

D sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı ile kamu personeli alımı yapılacaktır.

En az ilkokul mezunu olanlar, MYK otobüs kaptanlığı en az ilkokul mezunu olma ve şehir içi yolcu taşımacılığı yapmaya engel halinin bulunmaması şartı aranmaktadır.

samsun-buyuksehir-kamu-sofor-alimi.jpg

Başvuru yapacaklar için bu ilanda ikamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.