Kamuya Ortalama 12 Bin TL Maaş Memur Alımı Başvuru Kılavuzu

Kamuya Ortalama 12 Bin TL Maaş Memur Alımı Başvuru Kılavuzu

Kamuya ortalama 12 Bin TL maaş ile memur alımı yapılacak. 3 farklı unvan'da yapılacak olan personel alımı kılavuzu yayınlandı. Son başvuru tarihi 4 Eylül. Kamu kurumu Her unvan için başvuru şartları açıklandı.

Kamu ortalama 12 Bin TL maaş ile memur alımı yapılacağı belirtildi. Kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre en geç 4 Eylül 2022 tarihine kadar adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. İlana göre bir harita mühendisi bir mimar ve 4 border ustası alınabilir ile beraber 6 memur alımı yapıyor.

Kurum Personel Alımı Başvuru Genel Şartları:

Tecrübe sahibi olup mimar unvanı için üniversitenin mimarlık bölümünden mezun olan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir. Harita mühendisi alımı için üniversitenin harita mühendisliği geometrik mühendisliği veya jeodezi ve foto geometri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Emekliliği hak kazanmamış olmak. Bilgisayar ve bilgisayar programlarına hakim olmak. Başvuru için gerekli belgelerin adli sicil kaydı ve kimlik fotokopisi olduğu belirtilmiştir.

Çalışmaya engel teşkil edecek bir sağlık problemi olmamak.

Kurum Personel Alımı Başvuru Şekli Tarihi:

Başvuruları 31 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olup 4 Eylül 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular kılavuzda belirtilen mail adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adayların İstiklal Mahallesi Fatih caddesi no 123 Gürsu Bursa adresinde haftalık 45 saat esnek olarak görevde bulunacağı belirtilmiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.