Kamu İdaresi 7 Düz Memur Alımı ve Tahsildar Alımı

Kamu İdaresi 7 Düz Memur Alımı ve Tahsildar Alımı

Kamu İdaresi 7 düz memur alımı ve tahsildar alımı yapılıyor. Kamu personeli alımı olarak yapılıyor. Devlet idaresi ilanına göre alım başvurusu Türkiye genelinden yapılacak. Başvuru nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı haberimizde…

Kamu İdaresi düz memur alımı ve tahsildar alımı yapıyor.

Türkiye genelinden başvuru ile 7 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Adaylar nasıl ve hangi şartlarda başvuru yapabileceği detayları paylaşıldı. Şehir planlayıcısı alımı 1 kişi ilan içerisinde yer almaktadır.

Düz Memur Alımı 4 kişi: Kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, siyaset bilimi, ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, ekonomi ve idari bilimler, ekonomi ve idari bilimler programları, ekonomi-yönetim bilimleri programları, işletme, işletmecilik, işletme-maliye, iş idaresi, iş idaresi ve iktisat, yönetim ve organizasyon, yönetim bilimleri, yönetim bilimleri programları, yönetim bilimleri ve liderlik, muhasebe ve finansman, muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve finans yönetimi, maliye, muhasebe ve maliye, maliye-muhasebe, muhasebe, finans ve muhasebe, muhasebe ve denetim, işletme-muhasebe ve denetim, muhasebe ve maliye, muhasebe bilgi sistemleri, yerel yönetimler lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

Tahsildar alımı 2 kişi: Mahalli idareler, mahalli idareler (zabıta), yerel yönetimler, işletme-muhasebe, işletme, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye önlisans programlarının birinden mezunu olmaları gerekmektedir.

Şehir plancısı alımı 1 kişi: Şehir ve bölge planlama lisans programından mezun olmak.

Adaylarda Aranan Ortak Şartları Neler?

Adayların en az KPSS 70 puanı bulunuyor olması, kamudan mahrum olmaması, T.C. vatandaşı olması ve görevini yapmasına engel bir durumu olmaması gerekiyor. Yaş durumu belirtilmemiş olup devlet memurlar kanununa göre alınacağı üzere 35 yaş olarak biliniyor.

Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Konya Karatay Belediyesi Başvuruları 17 Ocak 2022 ile 21 Ocak 2022 tarihleri arası mesai günlerinde 08.30 ve 16.30 saatleri arasında müracaatlarını yapabileceklerdir. Şahsen yapılacak başvurular, Karatay Belediyesi hizmet binasında bulunan Hizmet Masası Birimine (Akçeşme Mah. Garaj Cad., No:5, Zemin Kat, Karatay / KONYA) yapılabilecek veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Karatay Belediyesi (Akçeşme Mah. Garaj Cad. No:5, 42020, Karatay /KONYA) adresine gönderilebilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.